מידע לקונה

אודות החברה
חברת יו-בוטיק.קום בע"מ הינה המפעילה של פורטל U-Boutique(יו-בוטיק), מיזם אינטרנטי ייחודי המסייע ותומך בקידום ובפרסום של מאות עסקים, אמנים, יוצרים ומעצבים ישראליים.
החברה הקימה ופיתחה פורטל חדשני, המהווה מקום מפגש מקוון עבור מבקרים המעוניינים בפריטי ושירותי בוטיק, תכנים אודות ירידים, סדנאות וקורסים ועוד. 
 
האתר "יו-בוטיק שופס" 
החברה מפעילה קניון בוטיק וירטואלי, "יו-בוטיק שופס" (להלן: "האתר") , המאפשר לאומנים, מעצבים, עסקים יוצרים ישראליים (להלן: "המוכרים") לפתוח חנות מקוונת ולהציע לקהל צרכנים מוצרים, יצירות ושירותים ייחודיים ומקוריים.
טרם ביצוע ההזמנה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדת פרטים בסיסיים. לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקת כרטיס האשראי או חשבון הפייפאל ועם אישור ההזמנה ע"י PayPal תנתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
 
תשלומים באתר
התשלומים באתר נעשים באמצעות חברת PayPal.
PayPal, מקבוצת eBay, היא חברה בינ"ל מובילה לתשלומים באינטרנט ובמכשיר הנייד, עם יותר מ-110 מיליון חשבונות פעילים ב-190 מדינות. השירות של PayPal מאפשר לכל אדם בעל כתובת מייל לשלם ולקבל תשלום בצורה בטוחה יותר, בלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי שלו בפני המוכר.
ניתן לשלם עם PayPal באמצעות כרטיסי אשראי מחברות ויזה ומאסטרקארד בעלי 16 ספרות, כולל כרטיסים מקומיים. חשוב לדעת כי ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אמריקן אקספרס עבור עסקאות שאינן בשקלים בלבד. בשלב זה לא ניתן להשתמש בכרטיס אשראי בן 8 ספרות לתשלום באמצעות PayPal.
אם הזמנת מוצר כל שהוא (העומד בתנאים) ושילמת עבורו באמצעות PayPal, אתה נהנה מ'תוכנית הגנת הקונה' של PayPal, המאפשרת לך לפתוח מחלוקת במידה והמוצר שהזמנת לא הגיע או שהגיע שונה לחלוטין ממה שתואר באתר, ולקבל את כספך חזרה.שים לב שבמידה ואכן קורה מקרה בו המוצר לא הגיע והתשלום לא הוחזר לך, תוכל לפתוח מחלוקת עד 45 ימים מיום ביצוע העסקה, ולא מאוחר מכך.
 
מחיר המוצרים המפורסמים באתר
מחיר המוצר אינם כוללים דמי משלוח. יחד עם זאת, בכל מוצר צויין עלות משלוח ומחיר כולל. כמו כן, ניתנת אפשרות לאיסוף עצמי במקרים בו צויינה אפשרות זו.
 
זמני אספקה
מועדי אספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר או לחילופין במדיניות החנות. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת האתר ו/או המוכרים יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, המוכרים ו/או האתר  יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה,  וישיבו לו את מלוא כספו.
 
ביטול עסקה
1.      ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.
2.      הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר למוכר/ אתר.
3.      בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
4.      בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
5.      המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.
6.      לאתר ו/או למוכרים  יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
7.      המוכר ימסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.
8.      סייגים לזכות ביטול:לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
 
מלאי
המוכר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע האתר ו/או המוכרים את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך המוכרים ו/או האתר לצרכן תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.
 
אחריות כללית בגין פעילות האתר
1. האתר לא ישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
2. האתר עושה ויעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והוא לא יהיה אחראי לתקלות או שיבושים ברשת האינטנט או בקווי התקשורת.
 
סמכויות שיפוט
כל סכסוך משפטי יידון באחת מערי המחוז ת"א, ירושלים, באר שבע או חיפה.
 
תמונות להמחשה
לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, האתר ו/או המוכר יציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתאור המוצר, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את מוכר, האתר ו/או המוכר יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם.
 
אבטחת מידע ופרטיות
החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר המזמין.העברת נתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת על-פי התקן בצורה מוצפנת בטכנולוגית SSL. .במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל-מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.


תנאי שימוש  |  צור-קשר  |  בתקשורת  |  מפת האתר  |  פרטיות  |  אודותינו  |  קנייה בטוחה  |  תו אמון הציבור  |  מידע לקונה  |  ביטול עסקה והחזר כספי  |  מכירה סיטונאית

יו-בוטיק עומדת בקשר עם כל בעלי החנויות המופיעים באתר, על מנת להעניק לכם את רמת האמינות הגבוהה ביותר.
בעלי החנויות נבחרו בקפידה וקיבלו על עצמם את תנאי השימוש באתר. במידה ונתקלת בשימוש לא נאות, אנא צור עימנו קשר.
2018 יו-בוטיק